Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик
Для здоров'я, краси та енергії
Графік роботи:

Щодня: 10:00–18:00

Про магазин

"ActivePro" - інтернет-магазин: спортивне харчування, вітаміни, шейкери

Якщо ти чекав того самого дня, щоб почати - так ось він, ти знаходишся на потрібній сторінці. Інтернет-магазин ActivePro – магазин спортивного харчування, вітамінів та мінералів. І ти прийшов до нас, якщо:

  • професійно займаєшся спортом і тобі потрібне якісне спортивне харчування, яке можна підібрати до твоєї програми тренувань;
  • починаєш відвідувати спортивний зал і хочеш почати правильно харчуватися, щоб закріплювати результат;
  • хочеш додати у своє харчування вітаміни та мінерали, які дійсно потрібні організму, а не є «модним атрибутом ЗОЖ»;
  • працюєш фітнес-тренером і хочеш рекомендувати клієнтам правильне меню та добавки для повноцінного раціону;
  • тільки починаєш поправляти здоров'я і тобі потрібна фірма, якій можна довіряти, де тобі порадять лише корисний оригінальний продукт;
  • нарешті, ти людина, яка веде здоровий спосіб життя - помірна, без фанатизму, але й не бажаєш упускати БАДи, які реально допомагають.

Ми не тільки запропонуємо вам купити спортивне харчування, біодобавки або аналогічний товар із цієї категорії, але й з радістю підкажемо, що саме вам варто придбати для вирішення того чи іншого завдання.

Чому ActivePro - місце, де із задоволенням купують спортпіт!

Пріоритет нашої роботи №1: пропонувати користувачам тільки оригінальний і якісний продукт, спортпит, БАДи, мінерали, вітаміни, біодобавки і т.д. Кожен представлений у каталозі бренд попередньо вивчався та проходив перевірку, читалися відгуки та документація, що супроводжує товари. Це дозволяє нам стверджувати, що наші товари справді спрямовані на покращення здоров'я, безпечні та складаються з якісної сировини. А їх характеристики повністю відповідають сучасним вимогам.

Також ми намагаємось підтримувати максимально різноманітний асортимент товарів. У нас здобувають БАДи і т.д. чоловіки, жінки та діти для будь-яких завдань: скидання ваги, сушіння, набір маси, поповнення дефіциту корисних вітамінів та мінералів у повсякденному раціоні – всі види потреб у товарах спорту.

Ми стежимо за всіма новинками в цій галузі та пропонуємо покупцям гідні варіанти для кожної мети, підтримуючи співпрацю виключно з брендами, що підтверджують якість своєї продукції на практиці.

Крім того, в каталозі ви знайдете аксесуари для спорту, товари для догляду за собою та інші корисні речі, що дозволяють підтримувати здорове тіло – здоровий дух. А ще красу та гарний настрій!

Інтернет-магазин ActivePro пропонує максимально комфортні умови продажу

Сьогодні зростання попиту на покупку спортпіта та товарів з відповідної категорії онлайн дуже значне. Тому ви можете замовити додому будь-які потрібні позиції. Доставка здійснюється декількома способами: кур'єрська поштою самовивізом з пунктів видачі. Це робить процес отримання вашого замовлення не лише швидким, а й максимально безпечним. Кожна речовина, пропонована в каталозі, доступна до пересилання по Україні – ndash; Нова Пошта, УкрПошта, Джастін.

В інтернет-магазині ActivePro підтримуються розумні ціни

Хоча здоровий спосіб життя може коштувати набагато дорожче «нездорового», ми намагаємося підтримувати ціни на найдоступнішому для кожного клієнта рівні, щоб він отримував дійсно якісний продукт за справжню – а не тричі збільшену – вартість. Ви можете замовляти товар оптом (для клубу, секції, перепродажу) або в роздріб (для особистого користування).

Співпраця з компанією Activepro – не тільки продуктивно, а й безпечно

Ми дбаємо не тільки про ваше здоров'я, а й про те, щоб ви могли спокійно купувати все необхідне. Безпечні транзакції в банках або поштою, можливість відстеження замовлення та його миттєвого підтвердження – для вашого комфорту та спокою.

Вгору