Наш магазин відкрився у 2017 році. Ми уклали партнерські договори з оптовими постачальниками, запропонувавши першокласний товар. Ми впевнено розвиваємось і прагнемо стати найкращими в Україні за якістю сервісу та обслуговування.

Сьогодні за допомогою якісних продуктів з нашого магазину сотні молодих людей зуміли досягти поставлених цілей. Багато хто з них залишився задоволеним нашою роботою і повертається до нас знову і знову.

 

Основні переваги нашого магазину ActivePro

Тільки якісні товари

У своєму асортименті ми зібрали найкращу продукцію відомих брендів, ефективність якої підтверджена сертифікатами якості та тисячами споживачів.

 

Низкі обґрунтовані ціни

Пропоновані нами ціни одні з найкращих на ринку, а на багато позицій нижче, ніж будь-де. Це з тим, що ми працюємо без посередників. Також у нас передбачені знижки для постійних клієнтів.

 

Якісний клієнтський сервіс

Ми прагнемо, щоб процес покупки став для вас комфортним та швидким. Забезпечуємо супроводження замовлення з моменту надходження заявки до отримання вами посилки.

 

Швидке виконання замовлення

Оформивши замовлення, вам не доведеться довго чекати на доставку. Орієнтовний термін доставки від 1-3 днів. Оскільки майже всі товари є, ми надсилаємо замовлення відразу після підтвердження.